Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Monika Štiková o útoku Ornelly: Já už nemám dceru a ona nemá mámu! Je to hanebnost a konec!

Ornella Koktová zveřejnila fotky své matky na Instagramu.
Zdroj: Instagram O. Koktové, Prima, Profimedia.cz
+ Dalších 111 fotografií
Toto je válka! Monika Štiková (45) se veřejně zřekla své dcery Ornelly Koktové (26). "Já nemám dceru. A dcera nemá matku," uvedla Monika Štiková pro eXtra.cz. Ornella totiž na svém Instagramu zveřejnila nahé fotky své matky. A Monika je naštvaná.

Hvězda show Štiky se rozhodla, že nafotí erotické fotky pro deník Blesk. Snímky plné nahoty vyšly v pondělí. Ten samý den večer Ornella Koktová na svém Instagramu uveřejnila snímky bez retuše. Tady Monika Štiková (45) lichotivě nevypadá.

"Máma si ten formát vymyslela sama, že se bude fotit úplně nahá. Já sama se sebou problém nemám, moje fotka se mi líbí. Ale mám problém, když vidím svou mámu takhle pózovat. Prostě takhle svou mámu nikdo vidět přece nechce. V tom smutku jsem si vzpomněla, jak byla prima, když jsme byly se sestrou malý. Jak měla úroveň a pořád nám vštěpovala do hlavy, ať jsme slušný holky. Teď mi naopak říká, že jsem děsně konzervativní a nudná… Jen proto, že se straním estrád. Popadl mě takový záchvat prázdnoty… Ale nakonec jsem to pro dobro všech zase smazala,“ uvedla Ornella pro eXtra.cz.

Monika Štiková zuří. Je opravdu naštvaná kvůli tomu, co Ornella udělala. Redakci eXtra.cz oznámila, že s Ornellou definitivně skončila.

„K tomu, co vyšlo v pondělí, řeknu asi toto. Vždy se objeví pár pochlebovačů, kteří Ornelle napíšou, jak to mámě nandala. Ti normální si ale řeknou, bože, co je to za holku, že tohle udělá své mámě. A myslím si, že Ornella z toho srovnání v Blesku nevyšla zas tak dobře. Ona kdyby byla na koni, tak to neudělá. Mně lidé píšou pochvalné vzkazy, jak na svůj věk vypadám, a ji to nenechalo chladnou. Já ani ona rozhodně nejsme vychrtlé, ale mně je 45 a jí je 26. A já v jejím věku měla o deset kilo méně. Takže je to hlavně její problém. Je to její problém, je to nechutné a je to hanebnost. Já nemám dceru. A dcera nemá matku,“ uvedla Monika. Ptali jsme se, zda poslední větu myslí vážně. „Ano, napište to. Opravdu to myslím tak tvrdě,“ doplnila Monika.

Související články

Další články