Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Monika Štiková o svém miláčkovi: Je to génius, na velkou už chodí ven

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
štiková promluvila
Monika Štiková (47) má velké srdce. S láskou a něžností dovede opečovávat nejenom mladšího partnera Petra Biniase (22), ale i čtyřnohého miláčka. Svou novou fenku pokládá za geniální a má k tomu pádné důvody!

Když na konci září Monice Štikové zemřela milovaná fenka, chvíli to vypadalo, že bolest ze ztráty člena rodiny nikdy nepřekoná. Ale hvězdička reality show nakonec dotruchlila poměrně rychle a za mrtvého pejska si pořídila náhradu.

Novou fenku pojmenovala Amálku a s partnerem Petrem Biniasem ji začali zahrnovat láskou. Jak se zdá, přineslo to svoje ovoce. Štiková tříměsíčního psa pokládá za geniálního.

„Génius. Kaká, čůrá venku. 3 měsíce,“ rozplývala se Monika blahem na Instagramu.

Zatímco s pejskem a Petrem prožívá idylku, s rodinou má vztahy na bodu mrazu. Dcery Ornella se Charlotte si na mámu zřejmě ani nevzpomenou, ještě hůř na tom je s exmanželem Michalem Štikou – psali jsme tady. Tak snad se i v těchto ohledech začne Štikové dařit lépe.

Mohlo by vás zajímat

Další články