Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Monika Štiková napadla manžela: Michale, lžeš o rozvodu! Všechno jsi proj*bal a nic ti nikdy nepatřilo!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 36 fotografií
ROZVODOVÁ VÁLKA
Už by to skoro vypadalo, že oba budou šťastní, až je stát definitivně papírově rozvede, místo toho se kolem rozvodu Michala Štiky (48) a Moniky Štikové (46) dějí drsné věci! Dvojice se navzájem obviňuje z toho, kdo rozluku manželství zdržuje. Matka rodu se teď do svého skoro ex pustila hodně drsně!

„Už několik lidí mě upozornilo na prohlášení pana Štiky ohledně našeho rozvodu u vás na eXtra Ráda bych vám tak řekla pravou verzi. S panem Štikou bych už byla dávno rozvedená, kdyby chtěl. Rozvést se vůbec nechce. Požadoval, abych celý rozvod zaplatila já, nechce na to dát ani jedinou korunu. Já i mí právníci ho od září naháníme všemi možnými způsoby, aby došel do advokátní kanceláře a podepsal připravené a mnou zaplacené rozvodové papíry,“ rozohnila se rázná bývalá hlava rodinného klanu.

"Pan Štika ale už několik měsíců nekomunikuje, nereaguje na telefonáty, esemesky ani e-maily, nechce tam dojít, ty dokumenty nechce podepsat. Proto jsme se s právníky dohodli, že rozvod bude podán pouze jednostranně. Bohužel kvůli panu Štikovi nebudeme rozvedeni během týdne, jak to mohlo být, ale bude to trvat třeba dva měsíce,“ řekla nám Monika Štiková (46).

Neměl majetek

To Michal naopak tvrdil, že jak je jeho choť v Německu, špatně se s ní domlouvá, a proto se rozvod zdržuje. To však ona rázně popírá.

„Pan Michal Štika píše, jak se chce strašně ženit. Jediný, kdo chce změnit svůj život, jsem já. Chci se rozvést a žít nový život. Pan Štika také už v několika článcích tvrdil, že se sebral a odešel jen s kartáčkem na zuby. Pravda je taková, že většina zařízení v domě vůbec nebyla jeho, takže tam ani nemohl ani nic nechávat. Většina majetku, který jsme nabyli, jsem nabyla já, ne pan Štika. Jsem z velice dobré rodiny. Jediné, co pan Štika uměl, bylo to, že rozhazoval peníze i majetek a dokázal jen dlužit. V manželství proj*bal, co se dalo. Omlouvám se, ale jinak se to ani nedá říct,“ dodala Štiková, kterou vyjádření manžela nazvedlo.

A prohlásila i další věci, o kterých vás budeme brzy informovat. Diví se ale ještě někdo tomu, že jsou tací, kteří rozvod dvojice považují za nejtrapnější v Česku

Související články

Další články