Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Monika Štiková může puknout závistí: Její maminka je mnohem větší šťabajzna!

Monika Štiková má nádhernou maminku.
+ Dalších 126 fotografií
Moniky Štikové (45) je všude plno. Stejně tak její podivné rodiny, která je opravdu bizarní. Téměř nikdo ale netuší, jak vlastně vypadá Moničina maminka, tedy babička Ornelly a Charlotte, o které se často zmiňují. Maminka Moniky sice nestojí o žádnou popularitu, ale jedno se jí upřít nedá. Je to pořádný kus!

Rodinu Štikových snad není možné neznat. Naposledy jste je mohli vídat v naprosto bizarní show Štiky. Zejména Monika Štiková (46) byla dlouhou dobu přesvědčena o tom, že její rodina bude něco jako české Kardashians, ale diváci s Monikou rozhodně nesdíleli tentýž názor.

Sledovanost šla strmě dolů a ke konci to bylo s reality show dokonce tak špatné, že její vysílací čas byl posunut do pozdních nočních hodin. Ač to na první pohled možná nevypadá, tak český divák není hlupák a není důvod se dívat na šílenou rodinu, která nedokáže společně strávit ani pár minut, aniž by se pohádali do krve, nebo si vynadali tím nejhorším způsobem.

Podle lidí je jedinou normální osobou z tohoto klanu Ornella Koktová (25). Charlotte Štiková je pro většinu lidí libujících si v těchto bizarnostech jen líná a hloupá holka, která si není schopna najít pořádnou práci.

Monika Štiková by si ze všeho nejvíce přála, aby ji lidé brali vážně a považovali za celebritu. To by se ale nesměla chovat jako pubertální spratek, který si hledá o třicet let mladší partnery. Ovšem ani s touto rodinou to nebude tak špatné, jak to na první pohled vypadá.

Málokdo totiž zná a ví, že maminka Moniky Štikové je nejenom velmi inteligentní a úspěšná žena, ale také pořádná kočka. Maminka a babička je naprostý opak své rodiny. Nerada se ukazuje na veřejnosti a na rozdíl od své dcery Moniky není jejím životním cílem se stát celebritou.

Jindřiška Miklušková má osmašedesát let a vypadá mnohem lépe než její dcera Monika Štiková. Jindřiška totiž umí stárnout s grácií. Možná by si měla Monika vzít příklad ze své maminky a trochu přibrzdit. Schválně, kdo se vám líbí více?

Mohlo by vás zajímat

Další články