Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Monika Štiková jede: Pekelná mediální sebevražda na Primě jí přinesla kšeft snů!

Monika Štiková
+ Dalších 115 fotografií
Hvězda podivné primácké reality show Štiky rozhodně jen tak nezmizí z obrazovky! Monika Štiková (45), která patří asi k nejvíc kritizovaným účastníkům této televizní rodinné tragédie, se totiž i díky účinkování v šíleném formátu dočkala práce, která se neodmítá.

„Je pravda, že jsem dostala nabídku na pořad, kde budu už jen já sama,“ přiznala eXtra.cz Monika Štiková. Konkrétnější být ale nechtěla. „Pak se taky rýsuje něco dalšího, ale o tom už vůbec nemohu mluvit. Snad se to brzy dozvíte,“ přidala matinka, která vede velkou rodinnou válku s dcerou Ornellou.

Můžeme tedy jen hádat: nevzala ji snad Prima do pořadu Sexíček místo Marie Pojkarové, která nechtěla na obrazovce držet v ruce dilda a robertky? Brzy se to snad dozvíme.

O Monice se také mluví hodně v souvislosti s tím, že pořádá setkání s fanoušky za tři tisíce korun na hlavu. Snesla se na ni velká vlna kritiky, Štiková ji ale odbývá s tím, že i Pohlreich nebo Kynychová něco podobného také dělají.

Mohlo by vás zajímat

Další články