Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Monika Štiková jde tvrdě proti dcerám: Tohle o nich tvrdí kvůli obvinění z týrání koček!

Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Další neoficiální díl pořadu Štiky je tady! Akorát tentokrát už bez kamer. Dcery Moniky Štikové (46) Ornella Koktová (25) a Charlotte Štiková (22) se spojily a obě obvinily matinku z toho, že týrá zvířata. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Vypadalo to, že si od sebe dávají svátek a přestaly se hašteřit, ale krátce poté, co se Monika Štiková veřejnosti pochlubila fotkami své známosti (my v eXtra.cz už chlapce známe dávno), vyčetly své rodičce to, že je hyena, která zapříčinila zmizení dvou rodinných kočiček. Prý se k nim měla zachovat jako hyena.

A co na to ona? Pěkně pění. A slibuje odplatu!

„Toto je už přes čáru. Lež jako Brno. Takže realita: Prosila jsem celou rodinu o pohlídání koček. Všichni včetně Michala i Charlotte mě poslali do p*dele, ať si s nimi poradím sama. Pak se to stalo se Sisi. A co se dělo? Oni jen leželi a dávali věci na Facebook (příspěvky o tom, jestli kočku někdo neviděl – pozn. red.). Nic víc. A co já? Každý den po dobu čtrnácti dnů jsem chodila a hledala. Nechala jsem udělat letáky a vylepila je. Obvolávala jsem útulky a kontaktovala místní lidi. To je realita. A co Lili? Je na statku ve Zbuzanech. Už těch lží a nepravd mám dost,“ napsala redaktoru eXtra.cz Monika Štiková.

Přijde trest!

Právě druhou kočku Lili podle tvrzení dcer měla zavézt do Zbuzan, vypustit ji z auta a zanechat svému osudu, přestože je to domácímu pohodlí uvyklé zvíře.

„Jestli to bude pokračovat, objasním věci o Ifkovi a Charlotte Michalovi (její manžel a otec holek – pozn. red.). Uvidí, jací opravdu jsou,“ varovala a později přidala: „Já už nechci nic řešit. Nebaví mě to. Napadla mi i Facebook (Charlotte – pozn. red.). Ale pak se bála žaloby. A dál psát nebudu. Mstí se mi, protože udělala s Ifkem něco hroznýho,“ připravila nás Monika na to, že brzy bude o zapovězeném zeťáčkovi, který ji odvrhl, tvrdit nepěkné věci.

Prý také napsala všem lidem, kteří reagovali na statusy jejích dcer, a soukromě jim vše vysvětlila. A světe, div se: všichni prý věří její verzi.

Asi nás tedy čeká další kolo nekonečného štičího seriálu…

Mohlo by vás zajímat

Další články