Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Monika Štiková exkluzivně: Lidé jí posílají údy! Mohla by si prý udělat soukromou sbírku

Hvězda reality show Štiky už ví, že ukázat se na televizní obrazovce může nést velká rizika. Monika Štiková (45) totiž pro eXtra.cz exkluzivně promluvila, že od doby, kdy televize Prima začala vysílat kontroverzní pořad, dostala do soukromých zpráv na Facebooku nespočet žádostí o sex, ale poměrně i dost intimních fotografií pánského přirození.

Kdyby tušila, že s tím, že se objeví v televizi, se strhne i zájem o její osobu ze strany různých deviantů, možná by si natáčení reality show rozmyslela. „Je to celkem hrozné. Ze začátku mě to děsilo. Teď se tomu směji. Každý den dostanu tak dvacet zpráv, v nichž mě různí muži zvou na rande, ale i na sexuální hrátky. Také hodně často dostávám snímky penisů bez jakéhokoliv oslovení či vzkazu. Mohla bych si udělat už pomalu soukromou sbírku penisů,“ prozradila Monika Štiková.

Na podivné vzkazy prý neodpovídá a uživatele, kteří ji zásobují nemravnými návrhy či snímky své chlouby, okamžitě blokuje. „Ale nepomáhá to. Vždy se najdou noví a noví, co něco úchylného pošlou,“ dodala hvězda reality show, která má extrémně nízkou sledovanost a diváky moc neoslovila.

Související články

Další články