Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Monika Štiková by měla přibrzdit: Špulit zadnici v plavkách se ve 47 letech už nesluší

+ Dalších 22 fotografií
Oči krvácejí
Táhne jí na padesát, jenže Monika Štiková (47) si pokročilý věk odmítá přiznat. Sice se jí podařilo shodit asi patnáct kilogramů, ale nižší váha nikomu nedává oprávnění chovat se ve sedmačtyřiceti jako rozverná puberťačka. Dvojnásobná máma chytila vedle zajíčka Petra Biniase (22) druhý, možná třetí dech a na dovolené v Tunisku se ukázala z velmi děsivého úhlu!

Monika Štiková (47) může prožívat nejšťastnější životní období, hubnout a radovat se dle libosti. Očividně však zapomněla na hranice, které by se nikdy neměly překračovat. Alespoň ne těsně před padesátkou, kdy by si dáma měla sebe samé vážit a… ty hranice především znát!

Dvojnásobná mamina, která se už přes rok vodí za ručičku s o pětadvacet let mladším Petrem Biniasem (22), momentálně dovádí na dovolené v Tunisku. Odvázala se až příliš a do objektivu vystrčila svou zadnici v bikinách. A jednalo se o doslova akrobatický kousek, protože zrovna seděla svému zajdovi na ramenou.

Jedna věc je užívat si a blbnout, druhá a také důležitá zní, že některé fotografie by skutečně měly zůstat výhradně v rodinných archivech…

Není zlé takový okamžik na památku zvěčnit, jeho zveřejnění ale mnozí považují za zločin. Rádi bychom věřili, že si z toho Monika vezme ponaučení, její přístup ke kritice je ale léta známý. "Někdo pořád řeší náš věkový rozdíl. Ale mně jsou tyhle řeči úplně fuk. Když je lidem spolu dobře, tak je přeci věk úplně nepodstatný,“ řekla eXtra.cz nedávno s tím, že názory ostatních nejčastěji vypouští druhým uchem hned ven.

Mohlo by vás zajímat

Další články