Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Monika Štiková a její schůzky s fanoušky za tisíce: Jsem jako Pohlreich nebo Presley!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 112 fotografií
Hvězdička století Monika Štiková (45) nedávno některé lidi překvapila tím, že se rozhodla poskytovat svým fanouškům audienci za tři tisíce korun za osobu. Strhla se velká mela, sklidila hodně kritiky, kterou si rozhodně nenechala líbit. Teď přišla ještě s možná mnohem více šokujícím prohlášením!

Redakce eXtra.cz Monče (45) zavolala, aby se zeptala, kolik vážných zájemců už potvrdilo svůj zájem o setkání s ní Asi toho má ale už plné zuby, protože se na nás navztekala. „Já o tom ale nebudu mluvit. Vy mi snad řeknete svůj plat?“ zlobila se a zavěsila. Podobný telefonát proběhl se stejným výsledkem ještě jednou. Za chvilku ale sama zavolala znovu, aby podala své vysvětlení.

Na tom, že pořádá den pro fandy, kde si budou moci s ní a s dcerou Charlotte popovídat, vařit s ní či si dát sklenku sektu, nevidí nic špatného.

„I Zdeněk Pohlreich (61) pořádá kurzy vaření a za hodně velké peníze! Nebo cvičitelka Hanka Kynychová (50). Dělá to řada celebrit. Přichází mi hodně žádostí o to, abych se s lidmi setkala, tak jsem jim nabídla tuhle možnost. Buď se to chytne, nebo ne. Ale i já sama bych byla ochotná zaplatit za čas s Elvisem Presleym, kdyby byl naživu,“ prohlásila Štiková, která odmítá kritiku, že není soudná

„Taky ve světě je to naprosto normální. A ta částka je adekvátní. Musím zakoupit pohoštění nebo zaplatit asistentku, která pro mě v této věci dělá administrativní záležitosti,“ prosazuje si dál svou.

A jak na ni mimochodem reagují fanoušci? „Na ulici mám výhradně pozitivní zkušenosti. Hodně lidí mě zastavuje a chválí. Samozřejmě na Facebooku je to jiné. Mám plný Messenger zpráv od různých kytiček a zvířátek o tom, co jsem za špatného člověka. Takoví lidé mě ale nemohou rozházet,“ dodala Monika.

Co vy, čtenáři? Myslíte si, že matka rodu má pravdu a všichni jsou na ni jen nesmyslně zlí?

Přečtěte si také, co si naše kolegyně Markéta Kuča myslí o Monice a dalších tělnatých celebritkách

Související články

Další články