Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Monika Štiková (46) v životní formě: Přestala se stydět, v plavkách si užívá se zajíčkem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
To je proměna
Nedávno přiznala, že má dole deset kilo a je konečně šťastná. Není to pouhý výkřik do tmy, Monika Štiková (46) dokázala nevídané a skutečně rozkvetla do krásy. A zásluhu na tom má i její zajíček Petr Binias (23), který dvojnásobné mámě splní, co jí na očích vidí.

Vlna veder pořádně potrápila i Moniku Štikovou (46). Kvůli pařákům šla do plavek a po dlouhé době se nemusela stydět. Rozkvetla do krásy, zhubla deset kilo a vedle zajdy Petra Biniase (23) září štěstím!

„Miluju život! Láska, svoboda, slunce a prázdniny,“ radovala se Monika u fotky z dovolené, kterou si s Petrem užívá u jezera v Německu.

Fanoušci považují Štikovou a Biniase za jeden z nejkrásnějších párů českého šoubyznysu. Téměř denně dostává Monika vzkazy, že nikdy nevypadala lépe. A je to pravda, Monika zatnula zuby a dokázala nemožné!

Německo nejspíš zanedlouho opět opustí, Monika chce totiž trávit víc času v rodném Česku. „Teď přes léto tu jsme často. Hodně podnikáme výlety a navštěvujeme kamarády,“ svěřila eXtra.cz Štiková.

Související články

Další články