Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Štiková (46) se chce znovu vdávat… A těhotenství u ní klepe na dveře!

Je to velká láska!
+ Dalších 20 fotografií
Slibovala rozvod a zřejmě se tak i děje... Navíc je v novém vztahu s mladým kolouškem tak zamilovaná, že kompletně překopala svůj život. A nevylučuje svatbu a dítě - Monika Štiková (46) je plná elánu a redakci eXtra.cz prozradila velké pikantnosti z lásky k mladšímu partnerovi, kterou prožívá.

Hvězda někdejší reality show Štiky je v sedmém nebi. „Rozvod aktuálně probíhá a víc k tomu neřeknu,“ začala Monika o tom, že na prvním místě, co teď řeší, je rozvod s manželem Michalem (47). A tím to nekončí. Monika je aktuálně v Německu, kde žije její partner Petr (21) a hraje tam hokej v nižší soutěži.

„V Německu už budu nastálo. Teď dořeším rozvod a pak se třeba znovu vdám,“ těší se Monika Štiková, až bude oficiálně znovu svobodná. A že svatbě potom nebude bránit ani to, že by její Petr chtěl dítě, je pro všechny asi největším překvapením. „Kdybych otěhotněla? Tak si to necháme. Jsem zcela zdravá. Dítěti se nebráním, ale zatím si užíváme našeho vztahu,“ dodala hysterická Monika.

U Štikových se tak s dětmi doslova roztrhl pytel. Nejprve se o potomka pokoušel Michal Štika s přítelkyní Bárou, ale nevyšlo to. Teď by neměla problém otěhotnět Monika. Vypadá to, že mezi stále manželi se rozjela soutěž o to, kdo bude mít dřív dítě. No tak jim držme palce, ať se jim jejich tajné touhy co nejdříve vyplní.

Mohlo by vás zajímat

Další články