Monika Babišová se nechává od svého partnera Andreje Babiše pořádně rozmazlovat! Má totiž ráda drahé kožichy a potrpí si na opravdový luxus. Její nejoblíbenější značkou je FENDI a nedá na ni dopustit. Samozřejmě si vybírá ty nejdražší kousky, aby nevypadala vedle svého partnera jako nějaká šedá myška.

Její vášní jsou i kabelky a boty, jenže si vybírá ty za trochu jiné částky. Proč by si to také nedopřála, když má po boku miliardáře a ministra financí Andreje Babiše. Ten je tak štědrý, že jí koupil v Římě kožich dokonce za celý milion korun! Proč by ho také svojí drahé polovičce nedopřál, když má několik firem a je miliardář. Milion je pro něj jako by nic a důležité je, aby byla žena spokojená! Když na ni Babiš nemá čas, musí si ji přece nějak udobřit. Jenže Babišovi se teď někam zatoulalo půl miliardy. To je ale situace!

Kalousek dokonce kvůli Babišovi a zatoulaným kačkám svolal mimořádnou schůzi, které se Babiš vyhnul velkým obloukem. Podle jeho slov se nechce zpovídat Kalouskovi a nebude ukazovat pindíka.

Chudák účetní, celé to na ni svedl a holka má teď zřejmě oči pro pláč. Babiš se místo porad, kde se řeší jeho majetek, věnuje své partnerce Monice, která ho vídá už tak málo.

Hlavně doufáme, že až bude Monika zase kupovat nový kožíšek, že dostane účtenku s EET.