Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Monika s Andrejem jsou v Americe: Češi sepsuli Babišovou za drahý kožíšek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 63 fotografií
Výprava za Donaldem
Natěšení Andrej Babiš (64) s Monikou Babišovou (44) už jsou ve Washingtonu. Premiéra tam čeká ve čtvrtek setkání s Donaldem Trumpem (72), jeho manželku zase s Melanií Trump (48). Ještě předtím, než stihla dvojice v Americe cokoliv udělat, to Monika schytala za oblečení. Sice jí to náramně sluší, obléká se však až příliš draze!

Zatímco na sobě máš statisíce, my třeme bídu s nouzí. Tak nějak vyznívá řada vzkazů na hlavu Moniky Babišové (44). Ta se sice obléká na výbornou, podle některých Čechů by však mohla volit méně luxusní značky.

„Zase má na sobě kožich, na který bychom museli šetřit aspoň dva roky. Toto prostě není normální,“ stálo v jednom komentáři na sociální síti.

Monika do Washingtonu doprovází manžela a premiéra Andreje Babiše (64), kterého ve čtvrtek čeká schůzka s Donaldem Trumpem (72). Probírat budou zejména obchodní vztahy Česka se Spojenými státy. Prezident Miloš Zeman (74) prý Babiše nežádal, aby se za něj u Trumpa přimluvil a on se tak mohl konečně podívat do Bílého domu.

Ve středu má předseda vlády na programu návštěvu sídla tajné služby CIA, později se půjdou s Monikou odreagovat na basketbalový zápas.

MONIKA BABIŠOVÁ SI POTRPÍ I NA LUXUSNÍ KABELKY. TY NEJLEPŠÍ KOUSKY NAJDETE TADY.

Související články

Další články