Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Monika nechala manžela Leoše Mareše doma a vyrazila za sluncem: Takhle vystavovala své křivky

Jezdí na jednu dovolenou za druhou.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 47 fotografií
Před pár dny oslavila Monika Koblížková (37) narozeniny a dostala od svého manžela Leoše Mareše (41) opravdu originální dárek. V současné době se koupe u moře a užívá si sluníčka. Tentokrát ale bez oblíbeného moderátora. Toho totiž nechala pár týdnů po svatbě doma a vyrazila s maminkou a kamarádkou.

Leoše Mareš (41) se chová ke své ženě Monice Koblížkové jako k princezně. K jejím sedmatřicátým narozeninám jí vymyslel opravdu originální dárek. Leoš jí ve své Ranní show, kterou vysílá na Evropě 2, pustil písničku, kterou sám napsal. Navíc to bude zítra tisíc dní od jejich seznámení.

Monika doslova zbožňuje slunce a teplo, proto každou chvíli cestuje do teplých krajin. Tentokrát se ale rozhodla, že nechá svého manžílka doma a raději s maminkou a kamarádkou odletěla obdivovat Kanárské ostrovy.

Samozřejmě, že sociální sítě plní fotkami svého perfektního tělíčka. Monika se nemá za co stydět, protože na to, že jí bude zanedlouho čtyřicet, má luxusní tělíčko. Tak snad si dovolenou užije a Leoš nebude žárlit.

Související články

Další články