Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásná influencerka Monika Naomi: Paní mi napsala, že jsem moc plastová, problémy měla ona

Zdroj: Se souhlasem Monika Naomi
+ Dalších 5 fotografií
Instadívka

Monika Naomi je dnešní Instagirl. Začtěte se do rozhovoru s krásnou a úspěšnou influencerkou a milovnicí módy. Ta se snaží radit ženám, aby byly vždy tím, čím chtějí, sama se přesto setkává s nenávistnými komentáři často. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Monika Naomi inspiruje ženy

"Můj instagramový profil je hodně o inspirování žen. O tom, aby se prezentovaly vždy tak, jak chtějí ony a nenechaly si do ničeho mluvit. Myslím si, že je velice důležité znát svou cenu a dělat věci opravdu jen podle sebe," říká Monika Naomi, úspěšná influencerka, kterou na sociální síti Instagram sleduje pod přezdívkou @monika___naomi skoro 12 tisíc lidí.

Moniky Naomi jsme se ptali


Za jak dlouho jste dosáhla prvního tisíce sledujících?
Upřímně, velice brzy! Měla jsem totiž původně soukromý účet, takže jakmile jsem ho zveřejnila, počet followers rostl.

Jaké příspěvky nejvíce fungují a které followers zas až tolik nezajímají?
Celkově největší ohlasy mají příspěvky z reálného života - s mým pejskem Tiffany, v přírodě, v posilovně. Nejméně pak fotky, které jsou až moc vyumělkované. Mám je ale ráda a postuji je stejně.

Najdou se i negativní ohlasy na to, jak se na sociálních sítích prezentujete?
Negativních komentářů a zpráv mi chodí opravdu hodně, takže jsem už imunní a beru to jako problém toho dotyčného. Stává se mi, že když neodpovím, píše anonym klidně i mým nejbližším. Ti mě ale znají a vědí, jaká jsem, takže mi o tom už třeba ani neříkají, maximálně v případě, že je to něco opravdu absurdního a anonym si dal velkou práci vše vymyslet.

Jednou mi psala jedna maminka, proč jsem absolvovala tolik operací a že nedávám dobrý příklad dospívajícím dívkám. Vyměnila jsem si s ní pár zpráv, vysvětlila, že Insta je jen iluze, a poslala své foto bez make-upu. Byla velice překvapená, že mám i vysokou školu. Nakonec se mi svěřila, že žije v nefungujícím partnerském vztahu a nějakou dobu jsme si psaly a řešily to. Nyní je šťastná a myslím, že i pochopila, že ne vše je vždy tak, jak se zdá na první pohled.

Někdy si lidé neuvědomují, že Instagram je jen o tom, co chceme ukázat, ne o tom, co doopravdy prožíváme.

Říkala jste, že vám psala paní. Píší i muži?
Musím říct, že až na pár výjimek jsou muži velice galantní a jdou na mě gentlemansky. Nejčastěji dostávám nabídky na večeři nebo na výlety. Někdy mi přijde i nabídka s konkrétní částkou za víkend. To ale ignoruji a oni to pak jistě zkoušejí někde jinde.

Jaký máte názor na upravování a vylepšování fotek, které sdílíme?
Fotky si sama upravuji a nevadí mi to. Nesmí se ale stát, že muž nepozná ženu, co pozval na rande přes Instagram. To se mi ale naštěstí tedy nikdy nestalo.

Máte ráda módu, poraďte našim čtenářkám nějaký trend, který vyzkoušet!
Módu miluji a letošním trendům fandím. Ráda nosím měkoučkou oversize mikinu a k tomu vysoké kotníčkové boty. Stejně tak cropped topy, svetříky a k nim volné džíny s vysokým pasem. Líbí se mi kombinace různých barev i stylů, které pomáhají vyjádřit náladu i postoj.

Co ale v mém šatníku nikdy nechybí, ať už jsou trendy jakékoliv, jsou kožené úzké kalhoty, vysoké kozačky nad kolena a široký pásek v pase. To je moje srdcovka.

Související články

Další články