Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Monika Marešová vrací úder Ondráčkovi: Zoufalče, Leoš není žádný debil a honibrk!

Monika Marešová vrací úder Ondráčkovi: Zoufalče, Leoš není žádný debil a honibrk!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
TĚŽKEJ (HY)POKONDR
Je Leoš Mareš (42) debil a honibrk, který se jen hádá se svou bývalou ženou a nutí ji změnit si příjmení, aby jeho nová manželka byla jedinou Monikou Marešovou? Tohle přesně tvrdí rozběsněný Roman Ondráček (52), který v poslední době neurazil snad jen vchodové dveře svého domu. Jenže na Leošovu obranu se postavila i jeho bývalka a Pokondr to šeredně odskákal!

„Teď jsem si to přečetla. Kauzu sleduju, ale nechci to moc komentovat. Co se týká mě a Leoše, tak to není pravda. Nehádáme se, vyjdeme si vstříc a na všem se domluvíme. Nikdy po mně nechtěl změnu příjmení a ani bych to kvůli klukům neudělala. Nevím, proč má potřebu toto psát. Holt zoufalý lidi dělají zoufalý věci,“ řekla nám Monika Marešová (43), spíkrova exmanželka.

Roman Ondráček ale asi s dvojicí je na každém jejich setkání. Co vůbec konkrétně řekl?

Útok Ondráčka

„Leoš je pro mě honibrk a vždycky byl. To se ví všeobecně. Leoše jsme vytáhli z Berouna my. Michel Fleischmann ho chtěl druhý den vyhodit. Já s Milošem jsme se za něj postavili a přimluvili se za něj. Dneska mu jde jenom o prachy, o Instagram a o to, aby prodal lístky za miliony. My jsme ho poprosili, aby Schízy dal na svůj Instagram, když tak rád říká, že jsme ho my objevili. Neodpověděl. Napsal jsem mu, aby už nikdy nevyslovil slovo Pokondři, a popřál jsem mu, aby měl zdravé děti. Kdybyste viděl, jak se hádá se svou první ženou Monikou! Dokonce jí chce změnit příjmení, protože jeho současná žena má deprese, že je Monika Marešová dva. Stal se z něj úplný debil,“ uvedl Roman Ondráček pro Expres.

Redakce eXtra.cz zjišťovala Leošovu reakci, pro něj je ale Roman jakýsi obtížný hmyz, jímž se jeho majestát odmítl zabývat. Další z uražených, Libor Bouček, se jen strašně smál a prohlásil, že coby nýmand a nula ani nemá právo se nijak vyjadřovat

Slova půlky dua Těžkej Pokondr zatím vůbec nikde úrodnou půdu nenachází, doposud se mu jen podařilo rozbít partnerství s Milošem Pokorným, kterého taky urazil

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy