Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Monika Marešová v 6. měsíci nahoře bez: Ukázala pevný zadeček i dlouhé nohy

Monika Marešová
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
foto uvnitř

Těhotná Monika Marešová (40) si aktuálně užívá tropickou dovolenou na Maledivách po boku svého manžela, moderátora Leoše Mareše (45). Své fanoušky potěšila krásným snímkem v plavkách nahoře bez, kde také vyniká její skvostné pozadí. Na Moniku Marešovou je skutečně radost pohledět.

Monika Marešová odhodila na Maledivách vrchní díl plavek a na svých sociálních sítích se pochlubila svou skvostnou postavičkou v plavkách. Na snímku zapózovala vedle palmy nahoře bez, vynikly nejen její nekonečně dlouhé nohy, ale také pevné pozadí.

"Svého těla si vážím každým dnem víc," uvedla půvabná budoucí maminka k fotografii.

Leoš Mareš zanechal pod příspěvkem své lásky roztomilý symbol srdce. Sledující se pak shodují, že těhotná Monika jenom září. "Nejvíc sexy nastávající maminka," píší. "Jste žena jako lusk," uvádí další.

Na slunnou dovolenou vyrazila Monika se svým manželem Leošem Marešem, který z Malediv vysílal i svou ranní show na Evropě 2. 

Společně se pár v příštím roce dočká svého prvního potomka, kterého nosí Monika již šest měsíců pod srdcem. Začátky těhotenství prožívala dle svých slov podobně jako většina maminek s nevolnostmi, kterým ale časem odzvonilo a Monika přiznala, že si ani v těhotenství neupírá lehké cvičení.

"Cvičím méně, ale cvičím. Myslím si, že když je na to tělo zvyklé, je to v pohodě. Všechno konzultuji s doktorem. Přestala jsem ale běhat, na to nemám. Vylezu dvě patra a jsem udýchaná. Spíš jedu protahování, aby mě nebolela záda," řekla nedávno pro deník Super.cz.

Související články

Další články