Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Marešová útoky na těhotenství hodila za hlavu: Svlékla se na výročí s Leošem!

Monika Marešová útoky na těhotenství hodila za hlavu: Svlékla se na výročí s Leošem!
Zdroj: instagram
+ Dalších 35 fotografií
Žhavé foto
Monika Marešová (37) jen nedávno řešila nepříjemné narážky na svůj životní styl, ale také na to, kdy se hodlá stát matkou. Kvůli jejímu manželovi Leoši Marešovi (42) ji lidé sledují na každém kroku. Rozhodla se to ale zřejmě hodit za hlavu a teď se těší na výročí, které dnes s Leošem slaví.

Monika Marešová má podle lidí život jako z pohádky. Cestuje po světě, miluje módu a drahé designerské kousky a její vztah s Leošem Marešem je dokonalý! Vyspělejší lidé, kteří ji sledují, ale vědí, že sociální sítě nejsou to samé, co reálný život. Zato jednodušší lidé si myslí, že co je na Instagramu, to je pravda a kromě pozitivních reakcí se začnou postupně množit i ty negativní.

„Teď mi napsala nějaká paní, jestli budu pořád jenom cvičit a nebudu mít dítě. To je podle mě takový ultimativní útok, který může žena ženě dát. A taky jsem četla, že mám krásný život, že si jen jezdím na dovolené a cvičím a že ten pád bude tvrdý,“ řekla Monika Marešová pro MF Dnes.

Zdá se, že tuhle nepříjemnost hodila už za hlavu a dnes řeší příjemnější věci, než je závist a hloupé komentáře neznámých lidí. Dnes 13. 12. mají Leoš s Monikou výročí tři a půl roku. Monika dokonce ukázala obnažené tělo s tetováním, kde má pouze číslo 13.

Je vidět, že se oba moc milují a svůj vztah mají sečtený přesně na dny, snad i na hodiny. Leoš (42) zamilovanou fotografii přidal dnes 13. 12. 2018 přesně ve 13.13 hodin. Lidé jim to moc přejí, negativní komentáře zmizely, a dokonce doufají, že budou spolu minimálně dalších 50 let, jak zaznělo v jednom komentáři.

Související články

Další články