Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Monika Marešová ukázala sexy křivky v plavkách, lidé mají jiný názor: To břicho je…

Líbí?
+ Dalších 56 fotografií
Monika Marešová (37) na sobě pořádně maká, svojí už tak hubenou postavu modelky pořád zdokonaluje a na cvičení a zdravou stravu nedá dopustit. Celoroční dřina se vyplatila a Monika hrdě vystavila své tělo v plavkách. Kromě pochval však sklidila také nečekanou kritiku.

Monika Marešová v posledních dnech hodně maká na svém těle pod dozorem trenéra ve fitness centru, nebo se ráda zapojí do sportovních kampaní různých značek. Není divu, že tvrdá dřina přinesla své ovoce a plavkou sezónu Monika zahájila ve velkém stylu.

Její tělo je pro běžné smrtelníky jednoduše dokonalé, a tak se hrdě pochlubila i na Instagramu. Tam kromě velké chvály a vtipných poznámek od fanynek a sledujících, kteří ji vynesli až do nebes, sklidila místy také kritiku, již by jen málokdo čekal.

„To břicho je nechutný,“ napsala jedna ze sledujících pod Moničinu fotografii v bazénu. Zbytek se ale svorně shodoval, že tvrdá práce se vyplatila a Monika může hrdě vystavovat své tělo jak v plavkách, tak i na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Další články