Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Monika Marešová ukázala maminku: Ta sice oslavila 60, ale vypadají pomalu jako sestry

Monika Marešová ukázala maminku: Ta sice oslavila 60, ale vypadají pomalu jako sestry
Zdroj: Monika Marešová archiv
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Monika Marešová (39) dává na sociálních sítích nahlédnout do svého soukromého života, ale na rozdíl od jiných známých českých osobností to moc nepřehání a soukromí si většinou střeží. Tentokrát ale udělala výjimku a pochlubila se maminkou, která nedávno oslavila krásných 60 let. Při pohledu na maminku Helenu je jasné, po kom Monika zdědila krásu a perfektní postavu.

Manželka nejlépe vydělávajícího moderátora Česka Leoše Mareše (44) Monika Marešová (39) ukázala na sociálních sítích svoji maminku a pochlubila se informací, že společně slavily její šedesátiny. Na první pohled by člověka ani netrklo, že se jedná o Moničinu maminku, protože vedle sebe vypadají prakticky jako sestry.

Helena Harabinová jde s dobou a na sociálních sítích je velmi aktivní. Fanoušci Moniky Marešové začali její mamince okamžitě skládat poklony s tím, že působí jako mladice. "Inspirativní, nádherné ženy. Krásné narozeniny mamince a hlavně zdraví," píše jeden z fanoušků.

"Tomu se snad nechce ani věřit, že maminka oslavila 60 let. Vypadá skutečně moc dobře," nešetří chválou další. Z fotek je evidentní, že s Moničinou maminkou vychází skvěle i Leoš Mareš, který si vybral moc dobře, protože jestli bude za pár let Monika vypadat takhle, tak má Leoš vyhráno.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy