Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Marešová ukázala hříšnou postavu: Konečně bez Photoshopu

Monika bez úpravy je kočka. Snímkem vpravo si to ale před pár dny pokazila.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 53 fotografií
Před pár dny otřásl instagramovým světem skandál, když se manželka nejlepšího spíkra v zemi Leoše Mareše pyšnila snímkem, který byl po zásahu ve Photoshopu. Vydávala jej za originál a popírala, že by došlo k úpravě. Po vlně kritiky se probrala ze lži a uveřejnila snímek, který je úplně jiný šálek kávy... Monika pochopila, že se za retuše nemusí skrývat a své tělo může vystavovat na odiv i bez zbytečných zásahů.

Monika se bránila zuby nehty, že by za její krásou byly úpravy v programu. „Umím ve Photoshopu. Jsem profesionálka a moc dobře víte, že bych takovou chybu nikdy nedopustila,“ tvrdila kráska, která chyby na snímku, na němž byly nápadně zvlněné dveře, moc neuměla vysvětlit. Když dostala dotaz, zda opravdu může čestně prohlásit, že snímek neprošel úpravou, polevila. „Prošel jen úpravou, která se jmenuje bělení,“ popsala před pár dny manželka moderátorské legendy ke snímku, jemuž se mnozí vysmáli.

Monika si zřejmě nechala věc rozležet v hlavě. Nejspíše uznala, že Photoshop je zbytečný a pustila se do publikování seriózních snímků. Jeden z jejích posledních vypovídá o tom, že za její krásou jsou hodiny tvrdé dřiny v posilovně. A za to, že uznala, že přirozená krása je zajímavější než podvůdek jí dáváme palec nahoru.

Související články

Další články