Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Monika Marešová svůdná jako nikdy předtím! Odvázala se na dovolené bez Mareše

Zdroj: instagram
+ Dalších 64 fotografií
Leošova Monika
Monika Marešová (37) na sobě pořádně maká, svoji už tak hubenou postavu modelky stále zdokonaluje a na cvičení a zdravou stravu nedá dopustit. Celoroční dřina se očividně vyplácí a Monika opět hrdě vystavila své tělo v plavkách. Tentokrát odletěla k moři bez své lásky Leoše Mareše.

Monika Marešová si letos užila tolik dovolené a moře, co si běžní smrtelníci nedopřejí snad ani za celý život. Se svým manželem, oblíbeným moderátorem Leošem Marešem, rádi a často navštěvují luxusní destinace, kam dokonce občas zaletí soukromým letadlem.

I když to vypadalo, že tihle dva se od sebe nehnou ani na krok, opak je pravdou! Monika odjela užít si poslední sluneční paprsky bez Leoše (42) na ostrov do městečka Costa Teguise. Nejenže opět ukázala své sexy tělo v plavkách, ale odvázala se mnohem víc!

Monika totiž nafotila sexy fotky v odvážném body s krajkou a leopardím vzorem. Doplnila to o odvážně rozepnuté kraťasy a zapózovala na schodech. Póza, kterou zvolila tomu dodala grády, a tak se lidé na sociálních sítích hádají, zdali nabrala odvahu k sexy snímku právě proto, že neměla nablízku Leoše.

Související články

Další články