Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Marešová slaví 39: Nejkrásnější dárek jí Leoš zatím nemůže dát

Monika Marešová slaví 39: Nejkrásnější dárek jí Leoš zatím nemůže dát
Zdroj: Se souhlasem Moniky Marešové
+ Dalších 8 fotografií
VÝROČÍ
Manželka Leoše Mareše (43) v sobotu 7. března načíná poslední rok v klubu čtyřicátnic. Života po boku nejznámějšího spíkra u nás si užívá už řadu let, dva roky i jako jeho manželka, a zažila už od něj spoustu skvělých překvapení. Na to největší zatím stále čeká…

Byla to právě Monika, kdo do rozbouřeného života Leoše Mareše (43) vnesla nejen hluboké city, ale i řád a zdravý životní styl. Moderátor si je předností stylistky a módní redaktorky, kterou předloni pojal za manželku, dobře vědom a jak je jeho zvykem, jak jen trošku může, udělá jí nějaké srdceryvné překvapení.

Zničehonic ji odveze na letiště a jede s ní na exotickou dovolenou snů, žádost o ruku zase vyslovil při ohňostroji vystrojeném jen pro Moniku (39), zkrátka dělá romantická gesta, která dojmou každou ženu.

Jen na jedno přes vší snahu zatím oba čekají. Rádi by spolu měli miminko, ale příroda zatím byla proti Že jde o citlivé téma, se ukázalo nedávno na streamu, v němž byla otázka Monice nepříjemná.

Co jste o Monice Marešové nevěděli

  • S Leošem se seznámila v červnu 2015 na „svatbě“ módního stylisty Filipa Vaňka
  • Monika se pohybuje v médiích už šestnáct let a byla v nich úspěšná ještě před seznámením s Leošem.
  • Před moderátorem neměla žádný celebritní vztah, nebyla to tedy žádná lovkyně slavných trofejí. Do spíkra se jednoduše zamilovala.
  • Leckdo by čekal, že když má manžela Leošovy známosti a s jeho úspěchy, musí kolem něj poskakovat a dělat mu pomalu služtičku. Každý, kdo dvojici zná ze soukromí, ale potvrzuje, že to je naopak Mareš, kdo se ke své paní chová jako k největšímu diamantu světa. Je k ní šarmantní a stále jí prokazuje lásku. Našel zkrátka svou dokonalou „queen“.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy