Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Monika Marešová se ukázala 3 měsíce po porodu v plavkách: Leoši, máte doma pořádnou kočku, píší lidé

Monika Marešová se ukázala tři měsíce po porodu v plavkách
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
postava

Čerstvá maminka Monika Marešová (41) ukázala na svém Instagramu nejen svou rozkošnou tříměsíční dceru Alex, ale také se pochlubila snímkem v plavkách, kde vyniká její štíhlá postava. Manželka Leoše Mareše (46) vypadá naprosto úchvatně a poporodní kila ji rozhodně netrápí. Jak se jí podařilo dostat na svou původní váhu, prozradila pro deník Super.cz.

Manželka Leoše Mareše Monika se stala před třemi měsíci poprvé maminkou. Dceru Alex přivedla na svět teprve před třemi měsíci a už se se svými fanoušky podělila na Instagramu o snímek svého těla v bikinách.

Leoš je pyšný otec i manžel

Monika vzala dech nejen svým fanouškům, ale také manželovi, který si své poklady zvěčnil na svých sociálních sítích. "Táta v Polsku, holky na chalupě. A tady je mám v kompletu," uvedl Leoš s hrdostí.

Netrvalo dlouho a u snímků se objevily desítky komplimentů. "Teda ta má postavu, jak kdyby nikdy nerodila. Leoši, máte doma pořádnou kočku. A Alex je moc roztomilá," vzkázala jedna z fanynek.

"Monice to mateřství tak moc sluší. A malá princezna je úžasná, celá po tatínkovi," napsala další uživatelka Instagramu.

Jak se Monice podařilo dostat zpět do formy?

Monika Marešová před pár dny dokonce přiznala, že už je zpět na své váze, kterou měla před otěhotněním.

"Jsem na své váze. I pro mě je to šok. Nejdůležitější ale je, že jsme zdravé. To, že jsem zpět na své váze, je fajn samozřejmě. Ale kdybych se svlékla, také byste viděli, že to tělo není ideální. Musím začít makat, ale všeho s mírou, nechci to urvat. Chybí mi to. Větší aktivity nedělám, chodím s kočárkem na procházky, a to je tak celé," svěřila se Monika pro Super.cz se slovy, že žádné diety nedrží, naopak se stravuje jako dřív.

"Jím, jím hodně a jím sladké. Ale zároveň jsem nepřestala mít ráda zdravé věci. Jsou to geny a je to kojení."

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy