Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Monika Marešová se svěřuje: Prozradila recept na štíhlou postavu i co rád Leoš

Leoš má rád nezdravá jídla.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
láska
Monika Marešová (38) a Leoš Mareš (43) vypadají jako vystřižení z katalogu. Leošovi přibývající roky sluší a postavu má také v nejlepší formě, jakou kdy měl. Soužití s Monikou mu prospívá, ta s nadsázkou prozradila, že ho do zdravého životního stylu musí nutit. Leoš si totiž prý libuje v typicky českých pochoutkách.

Zatímco Monika má zdravé jídlo i pohyb ráda, v jednom z rozhovorů prozradila, že Leoše (43) musí tak trochu nutit. "Já mám ráda pilates a jógu a to dělá takové ty dlouhé štíhlé svaly, navíc mám ráda zdravé jídlo," prozradila recept na štíhlou postavu manželka nejlépe placeného moderátora v zemi.

A jak to má s udržováním postavy sám moderátor? "Leoš je klasik," řekla Monika pro Super.cz. "Jeho nejoblíbenější jídlo je řízek s bramborovým salátem nebo kaší, taky má rád rohlík s májkou," práskla na něho s úsměvem. Nutit do zdravého jídla se tedy Leoš musí. I když Monika dodala, že u Leoše přes milované typicky české pochutiny nejede vlak. Na ty si ale Leoš musí zřejmě dojít do restaurace.

"Musím přiznat, že moc nevařím, nikdy jsem tomu nepropadla... Myslím si, že to teprve ještě přijde," prozradila na sebe Monika. "Vařím jen, když jsou u nás kluci, ale každý týden to rozhodně není, spíš jsme na krabičkách, vyhovuje nám to," doplnila s úsměvem.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy