Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Marešová rozdělila fanoušky na dva tábory: Novým letním sestřihem vyvolala diskuzi

Monika Marešová má styl.
Zdroj: Se souhlasem Moniky Marešové
+ Dalších 5 fotografií
Nový účes
Monika Marešová (39) se během karantény odhodlala k razantnímu kroku, který ji změnil k nepoznání. Módní redaktorka navštívila svého známého kadeřníka a nechala se ostříhat. Fanouškům se její nový účes náramně zamlouvá. Ovšem najdou se zde i tací, kteří měli Moniku raději s dlouhými vlasy.

Manželka moderátora Leoše Mareše zaskočila všechny své fanoušky. Monika Marešová se totiž na sociální síti pochlubila novým sestřihem. Ještě před nedávnem se Marešová svěřovala, že užívá léky na podporu růstu vlasů. Následně žertovala, že by na konci karantény mohla vypadat jako zpěvačka Shakira, která uvedla odrosty do módy.

Nyní je ale všechno úplně jinak. Po návštěvě dvorního kadeřníka a kamaráda Martina Tyla ukázala Marešová, že si nechala svojí bujnou hřívu zkrátit. Změna účesu přišla u Moniky po delší době, a tak většina zůstala v údivu.

"Sestřih super. Občas to chce změnu, moc vám to sluší," píše jedna z Moniččiných sledujících. "Vypadáte úžasně, šik sestřih na léto," vychvalovala si další fanynka.

Ačkoli převažovaly spíše kladné reakce, v komentářích se ne úplně všem účes líbil. "Upřímně? Takové vlasy co jste měla, to byl luxus! Tohle pouze není špatné," povzdychl si jeden z fandů Marešové.

A co si o jejím novém sestřihu myslíte vy? Zamlouvá se vám, nebo byste byli radši, kdyby se Monika neostříhala? Podívejte se do fotogalerie a dejte nám vědět do komentářů.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy