Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Monika Marešová promluvila o nechutném útoku na malou Alex: Hnusný svinstvo, čílí se exmanželka Mareše

Leoš s Monikou mají dva syny.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
reakce

Nechutný útok na novorozenou dceru Leoše Mareše nenechal chladnou ani jeho exmanželku a matku dvou synů Moniku Marešovou, za svobodna Poslušnou. Právě ona je totiž pojítkem mezi slavným moderátorem a Markem Pavlíkem, který měl během jedné z přednášek tvrdit, že hvězda rádia Evropa 2 svou dcerku Alex nikdy nechtěl a nyní je nešťastný. Monika se nejen od slov exmanžela své sestřenice distancovala, ale jeho chování na Instagramu označila za nechutné svinstvo! 

Takové sobotní ráno si snad nikdo nepředstavoval. A rozhodně ne manažer, člen Katedry veřejného práva a veřejné správy CEVRO Institutu Marek Pavlík. Právě on se totiž stal nechtěnou hvězdou Instagramu Leoše Mareše, který svým fanouškům dost zkroušeně popsal, co o něm má tento známý lektor vykládat žákům teprve sedmé třídy základní školy.

„Pán v rámci workshopů, které má pořádat Hospodářská komora Jihočeského kraje a kde jsou žáci sedmých tříd, říká opravdu ošklivé věci o mé rodině. Dost mě to vyděsilo. Prý má ode mě pán svolení do médií, že to může říkat. Je to sprostá lež,“ prozradil ve videu viditelně smutný Leoš, o kterém měl Pavlík tvrdit, že si nikdy nepřál mít se svou ženou Monikou Marešovou, za svobodna Koblížkovou, děti a nyní je nešťastný a neví si rady.

Pavlík se snažil situaci vysvětlit

Ačkoliv Pavlík svých slov zpětně podle exkluzivního rozhovoru pro eXtra.cz lituje a sypal si popel na hlavu, Mareše neobměkčil. Ten mu měl jen jednou v jedné SMS zprávě stroze napsat, že je právě na policejní stanici.

„Seminář je o úspěchu a štěstí a samozřejmě vím, že Leoš Mareš je velmi populární i mezi dětmi. A hodí se využívat známé osobnosti. Mluvím však i o sobě, kdy to dělám tak, že o sobě mluvím velmi špatně, což je nejlepší, například, že jsem dříve dělal ve firmě a vůbec mi to nešlo, protože jsem se minul talentem. Dětem to tímto vysvětlím. A poté se přesunu ke známým osobnostem, třeba k Leošovi, a dětem řeknu, že tito lidé to mají velmi těžké. Zároveň jsou úspěšní, ale nejsou šťastní. Jeho dceru jsem si k tomu vybral jako příklad velmi špatně,” sdělil pro eXtra.cz Pavlík.

Vyjádřila se i Marešova bývalá žena Monika

Na Pavlíka není naštvaný ale jenom Leoš Mareš, který ho zcela ignoruje, přestože ho člen Katedry veřejného práva a veřejné správy CEVRO Institutu podle vyjádření pro eXtra.cz intenzivně žádá o schůzku, ale niť na něm nenechala suchou ani Marešova exmanželka Monika.

„Chtěla bych vyjádřit podporu Leošovi. Marka Pavlíka jsem viděla pouze jednou. Nyní už jsou s mou sestřenicí rozvedeni. Je to divný člověk a já nechápu, co ho vedlo k tomu 'pomlouvat' Leoše a ještě si brát do pusy malou Alex. To je fakt hnusný svinstvo. Leoš se na malou Alex těšil a moc ji miluje, stejně tak jako Kubu a Matěje. Je to dobrý táta! Jestli má pan Pavlík problémy, a že má, tak ať si to řeší jiným způsobem a slušné lidi ať nechá být,” vzkázala Pavlíkovi Monika, které sice manželství s Marešem nevyšlo, a to hlavně kvůli jeho častým nevěrám, mají spolu ale korektní vztahy.

Hospodářská komora s ním nechce spolupracovat

Pokud chtěl být před zraky žáků sedmé třídy zajímavější, že se zná se slavným Leošem Marešem, kterého podle jeho vlastních slov viděl jenom dvakrát v životě a sám nám přiznal, že oblíbený moderátor si to možná už ani nepamatuje, nyní musí svých slov litovat. Nejenže má celostátní ostudu, Marešova exmanželka jeho chování popsala jako hnusné svinstvo, ale přišel i o lukrativní kšeft pro Hospodářskou komoru Jihočeského kraje. To nám exkluzivně přiznal ředitel komory Luděk Keist. A nejen to.

Případ již řeší právní zástupci dotyčné hospodářské komory. „Předali jsme to právníkům, kteří situaci řeší, protože si myslíme, že kauza poškozuje i nás. Už nechceme s panem Pavlíkem dále spolupracovat,“ prozradil Keist, který nám přiznal, že se Marešovi již za Pavlíkovo chování omluvili.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy