Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Monika Marešová předvedla své znalosti: Ve vědomostní soutěži shořela jako papír

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
prohra
Poslední speciální díl vědomostní soutěže na Evropě 2 byl tak trochu záhadou i pro samotného Mareše (43). Ten do poslední chvíle netušil, kdo vedle něho usedne k mikrofonu a utká se o poslední místo v letadle do Las Vegas. Když vkročila do studia Marešova manželka Monika (38), Leoš málem spadl ze židle. Nemohl tomu vůbec uvěřit a ze začátku tvrdil, že nechá svého Avíka zvítězit. Jenže pak se v něm probudily soutěžní pudy...

První odpověď na otázku musel Leoš (43) manželce napovědět. Monika (38) si ani netipla, do jaké nadnárodní organizace vstoupila Česká republika 13. června 2003. Potom, co Leoš do mikrofonu zašeptal Evropská unie, už Monika dokázala váhavě odpovědět. „Je to Evropská unie,“ prohlásila.

Potom se ale Leoš do soutěže začal ponořovat a milované Monice nedal nic zadarmo. Když si ani jeden nemohl vzpomenout na jméno ministryně financí, šance byly vyrovnané. Poté však přišla otázka ze světa kosmetiky, na které mohla Monika zabodovat. Slovo „nekomedogenní“ zřejmě ale slyšela poprvé, a tak ani tady příliš nezazářila.

Naopak byla rychlejší ve chvíli, kdy se Libor Bouček (39) zeptal na světově známého návrháře, který letos v únoru zemřel. „Karl Lagerfeld,“ odpověděla Monika správně. To jí však na vítězství nestačilo. Při poslední otázce prokázal všeobecný přehled zase Leoš a správně odpověděl, že Vasilij Kandinskij se proslavil jako malíř.

Leoš zvítězil 5:4 a i když Monika bojovala jako lvice, do Vegas s partou vítězů z vědomostní show Poraz Mareše, nepojede. Ale nemusí smutnit. Leoš jí jistě prohru nějak vynahradí. Už 20. února oslaví druhé výročí od svatby, které jistě moderátor pojme ve velkém stylu.

Související články

Další články