Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Marešová o těhotenství: Je pravda, že na blbé věci se zapomíná

Monika Marešová vypadala dokonale.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
těhotenství

Těhotná Monika Marešová (40) se poprvé od oznámení, že čeká se svým manželem Leošem Marešem (45) miminko, objevila ve společnosti. Aktuálně je v 6. měsíci těhotenství. Pro deník Super.cz prozradila, jak těhotenství prožívá. Také se svěřila, že stále cvičí a že velkolepé odtajňování pohlaví neplánuje.

"Teď už se cítím dobře, takže je to dobrý. Jak se říká, že se na blbé věci zapomíná, je to pravda," uvedla na úvod pro deník Super.cz rozzářená Monika Marešová v šestém měsíci těhoteství, které na ní ve volném černém oblečení nebylo vůbec znát.

"Mám nahoře sedm kilo, dnes ráno jsem se vážila kvůli panu doktorovi, abych mu sdělila číslo," prozradila s úsměvným dodatkem. "Řekla bych vám, kde jsou, ale nebudu to prozrazovat."

Vše konzultuji s doktorem

Monika Marešová je zastánkyní zdravého životního stylu, ke kterému patří i pravidelný pohyb, jejž nevynechává ani v době těhotenství. "Cvičím méně, ale cvičím. Myslím si, že když je na to tělo zvyklé, je to v pohodě. Všechno konzultuji s doktorem. Přestala jsem ale běhat, na to nemám. Vylezu dvě patra a jsem udýchaná. Spíš jedu protahování, aby mě nebolela záda," svěřila se půvabná manželka moderátora Leoše Mareše, který oznámil její těhotennství před necelým měsícem.

Pohlaví miminka je zatím takovou záhadou, že je to i velké téma v sázkařském světě. Monika prozradila, že s Leošem žádné velkolepé odhalování nechystají. "Neplánujeme ani takové to propichování balónků. To je velká škoda," dodala s ironií.


Související články

Další články