Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Monika Marešová na Facebooku o Leošově zoufalství: „Nedal to a zkouší to dál!“ S rébusem mu prý pomáhal i syn!!!

Leoš s Monikou – jedinou normální bytostí, se kterou sdílel lože.
Zdroj: herminapress.cz

Facebook Moniky Marešové (39) vydal zajímavé svědectví o posledních hodinách vztahu Mareš – Faltýnová a zdá se, že to nebyla zase taková krizovka, jak líčí konkurenční hysterická média.

Zatímco Faltýnová prchala po USA ve snaze najít si dalšího chlapa nebo přinutit Mareše k příjezdu za ní na nákupy, prožíval včera Leoš odpoledne s rodinou a nic nenasvědčovalo tomu, že v noci po třiadevadesáté sdělí národu, že už s Faltýnovou netvoří pár.

Luštil totiž se svým synkem logický úkol z matematiky, během kterého se zjevně u Marešů doma zastavil čas, přestože je moderátor považován za matematického génia, který úměrně tomu, stejně jako jiní géniové, selhává v partnerských vztazích.

„Takže, přátelé, Kubův úkol z matematiky!!! Kuba je teprve ve třetí třídě! Hodinu nad tím s tátou L. seděli a nedali to. Taťkovi to nedá, tak zkouší dál a prostě nic! A to je dobrej na matiku, na rozdíl ode mě…“ napsala Leošova exmanželka a jediná příčetná partnerka v jeho životě na svůj Facebook a přiložila zmíněný rébus, který není až zase tak složitý, byť s ním někteří členové redakce zápolili dlouhé hodiny a zejména náš šéfredaktor při jeho luštění nadával na Marešovic rodinku jako špaček.

A teď pozor, podle redakční matematické jedničky, ředitelky marketingu Nikol má dokonce dvě možná řešení. Dokážete přijít na obě verze? Napište nám na redakce@extra.cz. Nejrychlejšímu z vás ukážeme v redakci okénko, za kterým se atraktivní Nikol každý podvečer po šichtě sprchuje.

Související články

Další články