Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Monika Marešová na dovolené: Střídá bikiny jako ponožky a pobuřuje i baví Čechy

Monika Marešová
Zdroj: Monika Marešová archiv.
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Monika Marešová (39) si užívá s Leošem Marešem (44) a jeho dvěma kluky letní dovolenou v Chorvatsku. Sympatická Monika má těsně před čtyřicítkou postavičku jako lusk a na sociálních sítích předvedla fanouškům hned několik variací bikin. Lidé se okamžitě pasovali do role plavkových poradců a zasypali Moniku desítkami komentářů, ze kterých by si dle nich měla vzít příklad.

Leoš Mareš (44) společně se svýma dvěma syny a manželkou Monikou Marešovou (39) vyrazil na dovolenou Chorvatska. Za normálních okolností by jistě jeli do nějaké tropické destinace, ale pandemie koronaviru jim zkřížila plány.

Dle sociálních sítí si celá rodina společné chvíle užívá a Monika Marešová pojala dovolenou jako malou přehlídku bikin. Na Instagramu se ukázala fanouškům hned v několikerých plavkách a lidé samozřejmě začali okamžitě debatovat.

"Tohle opravdu nejsou hezké plavky. Ani nelichotí postavě," píše jeden z komentujících pod snímek se žluto-zelenými bikinami. "Barvy krásné, vršek super. Spodek ani náhodou," přitakává další.

Naopak z bílých dvojdílných plavek byli lidé úplně paf. "Tohle jsou tak krásné plavky. Kde jste je, Moniko, koupila? Moc vám sluší," rozplývají se. Monika by možná mohla do budoucna popřemýšlet o tom, zda místo drahých stylistů nepostne na sociální sítě vždy nějaký model a česká veřejnost jí už s rozhodováním poradí.

Související články

Další články