Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Monika Marešová bez photoshopu a retuše: Poznáte ji nenalíčenou po ránu?

+ Dalších 62 fotografií
Monika Koblížková Marešová (37) byla v minulosti označovaná za královnu Photoshopu a aplikace FaceApp. Tyhle programy vás totiž během několika vteřin proměnily v bohyni, i když jste na fotografii vypadali nevzhledně. Zdá se ale, že Monika tahle vylepšení už nepoužívá a sází tentokrát na přirozenost. Poznáváte ji?

Smyslná brunetka s mírami modelky a manželka oblíbeného moderátora a zpěváka Leoše Mareše (42) Monika jde do sebe. I když ji v minulosti trápily nedokonalosti v obličeji či jiné drobnosti, které jí ubíraly na sebevědomí, dnes je, zdá se, vše jinak.

Ještě před pár měsíci ji označovali za královnu vyretušovaných fotek, dnes se Monika ukazuje zcela nenalíčená, bez úprav a filtrů. Zdá se, že pochopila, že jako známá osobnost českého šoubyznysu by se měla před lidmi ukazovat tak, jak ve skutečnosti vypadá.

Je zcela zbytečné mít totiž na svém instagramovém profilu dokonale upravené fotografie a ve skutečnosti vypadat zcela jinak. Ono když vás pak cvakne paparazzi fotograf a nevzhledná fotka koluje v bulváru, není to nic příjemného.

Lidé se pod fotografií shodují, že Monice opravdu sluší více přirozenost než vyumělkované alter ego, kterým se v minulosti snažila prezentovat. Fotografii naleznete v GALERII.

Mohlo by vás zajímat

Další články