Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Monika Marešová a další krásné Češky si vyrazily do Itálie: Takhle jim to slušelo

Dámám to slušelo.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
módní show
V úterý se konala v italské Veroně prestižní módní událost. Fashion show značky Intimissimi s podnázvem White Cabaret si nenechaly ujít slavné krásky z celého světa. Nechyběla modelka Irina Shayk, herečka Sarah Jessica Parker, ale ani reprezentantky české krásy. Do Verony dorazily modelky Nikol Švantnerová, Karolína Mališová, Renata Langmannová, ale i manželka Leoše Mareše Monika.

Prestižní módní show, která se koná každý rok v Itálii, si české krásky náramně užily. Všechny oblékly své oblíbené kousky z kolekce Intimissimi a o rafinované modely tudíž nebyla nouze. Značka spodního prádla je mezi ženami po celém světě velmi oblíbená. O tom ví své i Alena Šeredová (41), která se na show také objevila a potkala se s dalšími českými kráskami.

Mezi nimi byla například Monika Marešová (38), která vyrazila v černých kalhotách a černém živůtku doplněném sakem stejné barvy. Manželka moderátora Leoše Mareše (43) vsadila na minimalismus, který jí sluší nejvíce, a vyplatilo se.

Do první řady vedle Moniky usedla i modelka Nikol Švantnerová Ta oblékla stříbrný komplet a nechala vykukovat černou krajkovou podprsenku, jak jinak než značky Intimissimi. Nechyběla ani Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, Renata Langmannová nebo Karolína Mališová

Všechny české krásky vyjádřily na svých Instagramech vděčnost za to, že se mohly slavné Fashion show zúčastnit. Kromě přehlídky prádla bylo pro dámy jistě nevšedním zážitkem i setkání s hvězdami jako je Sarah Jessica Parker nebo Irina Shayk, které do Verony také zavítaly.

Do galerie se podívejte na to, jak to přítomným dámám nesmírně slušelo.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy