Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Monika Leová ukázala první snímek dcery: Obří Mia dala moderátorce zabrat

Monika a Martin září štěstím, na svět přivítali dceru Miu.
Zdroj: Se souhlasem M. Leové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
snímek

Moderátorka a modelka Monika Leová (29) se o víkendu stala novopečenou maminkou. Společně se svým manželem Martinem Košínem přivítali na svět dceru, které dali krásné jméno Mia a pochlubili se prvními snímky. Více než čtyřkilová holčička dala Monice pořádně zabrat.

Monika Leová čekala na příchod dcerušky nejen každým dnem, ale každou sekundou, a přece se dočkala. Porod se jí rozjel u filmu Wonder Woman, který ohodnotila zklamáním, na tento snímek ovšem už pravděpodobně nikdy nezapomene, protože během něj začala rodit. "Rodím," napsala stručně na své sociální sítě, o několik hodin později opět jasně informovala: "Kojím."

Obří děťátko

Po porodu pak s manželem Martinem natočili všem fanouškům vzkaz. "Rád bych vám představil nový produkt z naší dílny. Zpočátku ta výroba není vůbec těžká, je to hodně individuální, ale čím víc se jde do finále, tím je to obtížnější. To je Mia, 4160 gramů, 51 centimetrů, obří dítě, michelin, je spokojená a zdravá," Monika poté ještě s úsměvem na tváři dodala, že už nikdy nebude rodit.

Rozkošnou dceruškou se pochlubili na sociálních sítích.

"Monči a Martine, moc, moc gratuluju! Malá milovnice Magnumu," napsala úsměvně ke snímku Renata Langmannová.

"Jsi naprosto úžasná a ještě jednou ti strašně moc gratuluju, celé rodině. Mia je nádherná, nádherné jméno a bude s vámi mít nádherný život! Hodně zdraví," vzkázala Moničina kolegyně, moderátorka Gabriela Lašková.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy