Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Monika Leová šla po porodu s kůží na trh: V plavkách ukázala celulitidu i povislou kůži

Monika Leová šla po porodu s kůží na trh: V plavkách ukázala celulitidu i povislou kůži
Zdroj: Se souhlasem M. Leové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
bez retuše

Moderátorka, ale aktuálně zejména novopečená maminka Monika Leová (29) šla s kůží na trh, avšak ne tak, jak je v dnešní době zvykem s retuší a úpravami. Monika se rozhodla ukázat své tělo tak, jak skutečně vypadá, a vyzdvihla i všechny své nedostatky, za které rozhodně není třeba se stydět. Její fanoušci ji zahrnuli vděkem a chválou, že se nebála ukázat ve světě dokonale upravených tváří a těl realitu.

"Tělo," uvedla moderátorka Monika Leová ke svému videu, kde ukázala své tělo tak, jak vypadá bez retuší či úprav, které jsou v dnešní době velkým trendem. Svým sledujícím, kteří se možná trápí při pohledu na své tělo, se tak rozhodla také připomenout, že tělo všech velikostí i křivek je v pořádku a není se rozhodně za co stydět.

Netrvalo dlouho a Moniku zahrnuli její fanoušci jen samou chválou a vděkem. "Krásná maminka, díky, že jdeš s kůží na trh. Začínám být na tu vyfiltrovanou a vybotoxovanou instagramovou dokonalost alergická," uvedla jedna ze sledujících.

"Konečně někdo slavný ukázal realitu. Super, mám ráda váš profil. Je lidský a bezvadný. S poporodnim pupkem jsem v tom s váma," uvedla další. "Moni, to je skvělý. Konečně někdo, kdo si na nic nehraje a ukazuje realitu. Jste báječní."

Monika Leová se stala maminkou dcery Mii Le Košínové před třemi měsíci. Rozkošnou dceru na světě přivítala se svým manželem Martinem Košínem.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy