Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Monika Leová šla po porodu s kůží na trh: V plavkách ukázala celulitidu i povislou kůži

Monika Leová šla po porodu s kůží na trh: V plavkách ukázala celulitidu i povislou kůži
Zdroj: Se souhlasem M. Leové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
bez retuše

Moderátorka, ale aktuálně zejména novopečená maminka Monika Leová (29) šla s kůží na trh, avšak ne tak, jak je v dnešní době zvykem s retuší a úpravami. Monika se rozhodla ukázat své tělo tak, jak skutečně vypadá, a vyzdvihla i všechny své nedostatky, za které rozhodně není třeba se stydět. Její fanoušci ji zahrnuli vděkem a chválou, že se nebála ukázat ve světě dokonale upravených tváří a těl realitu.

"Tělo," uvedla moderátorka Monika Leová ke svému videu, kde ukázala své tělo tak, jak vypadá bez retuší či úprav, které jsou v dnešní době velkým trendem. Svým sledujícím, kteří se možná trápí při pohledu na své tělo, se tak rozhodla také připomenout, že tělo všech velikostí i křivek je v pořádku a není se rozhodně za co stydět.

Netrvalo dlouho a Moniku zahrnuli její fanoušci jen samou chválou a vděkem. "Krásná maminka, díky, že jdeš s kůží na trh. Začínám být na tu vyfiltrovanou a vybotoxovanou instagramovou dokonalost alergická," uvedla jedna ze sledujících.

"Konečně někdo slavný ukázal realitu. Super, mám ráda váš profil. Je lidský a bezvadný. S poporodnim pupkem jsem v tom s váma," uvedla další. "Moni, to je skvělý. Konečně někdo, kdo si na nic nehraje a ukazuje realitu. Jste báječní."

Monika Leová se stala maminkou dcery Mii Le Košínové před třemi měsíci. Rozkošnou dceru na světě přivítala se svým manželem Martinem Košínem.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy