Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková v kontroverzním modelu: Barbie strašidlo, nebo stylová diva?

Outfit Moniky byl opět velmi diskutovaný.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 62 fotografií
Na 25. výročí pralinek Raffaelo se dostavila spousta celebrit. Mimo jiné i Leoš Mareš (42) s manželkou Monikou (37), která svým modelem přítomné přinejmenším zaujala. Do luxusního pražského hotelu Augustine se dostavila v barbie modelu s krajkou u krku. Pokus být růžovou šlechtičnou někteří kvitovali, ale jiní si ťukali na čelo.

Manželka Leoše Mareše Monika Koblížková nesměla na party pětadvacátého výročí pralinek Raffaelo chybět. Jako vždy na sobě měla extravagantní model. Její outfity jsou často diskutované, tento nevyjímaje. Moderátor se na svoji ženu nemohl vynadívat, ale co na to okolí?

Někteří si pomysleli, že jde o pokus být jakousi růžovou šlechtičnou, jelikož střih šatů skutečně připomínal aristokratický oděv, zejména krajkou u krku. Jiní kroutili hlavou, jelikož jim šaty přišly nevkusné. Přeci jen růžová barva v kombinaci se srdíčky není příliš elegantní, působí to poněkud infantilně.

Každopádně šlo o róbu od Valentina, z letošní módní kolekce. Stejné značky je i kabelka. Jak se Moniky outfit líbí vám? Moderátorova druhá manželka každopádně budí rozruch, kudy chodí

Související články

Další články