Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková trumfla Andreu Verešovou! Luxusnější tělo i bikiny!

Monika je novou královnou bikin?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 89 fotografií
Dovolená Leoše Mareše a sexy Moniky Koblížkové zdaleka nekončí! Tentokrát se Monika ukázala v dokonalé poloze na pláži! Koho vyšoupla z trůnu královny bikin?

Přítelkyně Leoše Mareše (41) Monika Koblížková (35) svojí dokonalou postavou už zřejmě asi vyšoupla modelku Andreu Verešovou (36) z pomyslného trůnu královny bikin. Poslední dobou jsme viděli neustále fotky, kde z Moniky tekly litry potu ve fitness centru. Jistě, tahle holka byla štíhlá vždycky, ale teď své tělo má dokonale zpevněné a vyrýsované.

Leoš tudíž nelenil a svoji lásku si hned několikrát zvěčnil… Monika položená na horkém písku v Ománu s ledovým drinkem v ruce, to je vážně božský pohled.

“Kéž bych tu mohla zůstat navždy…,” povzdechla si Monika.

Ta ve svých pětatřiceti letech se dokonce ukázala úplně bez líčení. V minulosti se několikrát svěřila s tím, že trpí na špatnou pleť, a jak je vidět, mořský vzduch, voda a slunce udělaly své a po špatné pleti není ani památky. Možná by si na podobný výlet měla vyrazit i porotkyně Tváře Iva Pazderková. Ta totiž na svém profilu postuje jednu horší fotku své pleti za druhou…

Související články

Další články