Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková se pochlubila krásnou maminkou: Ta snad nestárne!

Jsou si hodně podobné!
+ Dalších 19 fotografií
Přítelkyně moderátora Leoše Mareše (41) Monika Koblížková (36) se na sociálních sítích pochlubila fotkou své maminky. Nutno říct, že je to opravdu sympatická paní, která působí hodně mladě. Monika má dobré geny, takže se Leoš nemusí bát, že bude mít na stará kolena doma ošklivou, vrásčitou ženskou.

Půvabná Monika Koblížková má velmi pěkný vztah se svojí maminkou. Před nějakou dobou se na sociálních sítích pochlubila společnou fotkou a fanoušci žasnou. Moničina maminka totiž vypadá opravdu moc dobře.

Vedle dcery působí spíše jako její kamarádka než jako máma. A to je moc dobře. Říká se, že když chce chlap vědět, jak bude vypadat jeho žena, až bude stará, měl by se podívat na její maminku.

V tomhle případě může být moderátor Leoš Mareš (41) naprosto v klidu. Jestli bude Monika vypadat v letech tak dobře, jako její maminka, tak se nemá čeho obávat.

Mohlo by vás zajímat

Další články