Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková se konečně vykašlala na umělost a retuš: Přitom stačilo udělat tuhle jednu věc!

Monika Koblížková je krásná žena.
+ Dalších 66 fotografií
Monika Marešová (37) před pár dny potěšila svoje fanoušky na Instagramu. Zveřejnila totiž fotku, na které nejenom že je na její poměry hodně přirozená, ale také jí to ohromně sluší. Manželka Leoše Mareše nejspíše pochopila, že když ubere z umělosti, tak to lidé ocení.

Monika Koblížková Marešová má velkou základnu fanoušků, ale na druhou stranu i těch, kteří ji nemůžou vystát a většinou kritizují vše, co můžou. Manželka nejznámějšího moderátorka Česka Leoše Mareše (42) to nemá vůbec jednoduché.

Hodně lidí ji kritizuje kvůli její hubenosti s tím, že dává špatný příklad dospívajícím dívkám. Ještě horší to začíná být ve chvíli, kdy mají její sledující pocit, že si Monika něco na fotce vyretušovala. Na toto téma se většinou vedou nekončící debaty.

Třetí skupince lidí, kteří pohlednou Moniku nemusí, jsou ti, kterým je její váha úplně jedno a jenom zastávají názor, že je zkrátka ošklivá. Pravdou je, že Monika není úplně typická kráska, ale něco má v sobě.

Kritiku a hejty zvládá jak kdy, někdy jí dojde trpělivost, vypění a začne všechno mazat, za to ale sklízí další kritiku. Už delší dobu se nic takového neobjevilo. Před pár dny svým fanouškům vyrazila dech černobílou fotkou jenom ve spodním prádle.

Monika rozhodně nepatří mezi stydlivé ženy a své tělo ukazuje ráda. Tentokrát to ale opravdu vychytala a na fotce vypadá božsky. Čím více přirozenosti a méně Photoshopu, tím pro Moniku každopádně lépe. Ale že jí to trvalo…

Mohlo by vás zajímat

Další články