Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková odhalila NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ! Co to Leošova holka skrývá za JIZVU POD PRSEM?

Monika předvedla jindy nenápadnou jizvu.
+ Další 4 fotografie
Přítelkyně Leoše Mareše ukázala víc, než chtěla. Na otevíračku casina Magic Planet Gold přišla bez podprsenky a nejenže jí prosvítaly bradavky, ale odhalila i své velké tajemství. Pod prsem se jí skrývá malá, ale nevzhledná jizva. Co nám Monika Koblížková tají?

O tom, jestli má láska moderátora Leoše Mareše (40) silikony, se už párkrát spekulovalo. A teď na tu zapeklitou otázku sama Monika Koblížková (34) nechtěně odpověděla sama. Vzala si totiž šaty, které nejenže ukazovaly její dokonalá ňadra v plné kráse, ale i v nestřežený okamžik malou jizvu pod prsem, která značí operaci.

Jelikož tahle hubená módní redaktorka nikdy nebyla hodně obdařená na to, aby si svá dvojčata nechala zmenšit, tak je jasné, že šlo spíš o zvětšení a úpravu. A že se tedy vydařila. Na první pohled není poznat, že by měla prsa umělá, žádné přehnané balony, jak je v českém rybníčku šoubyznysu zvykem.

Jsou prostě tak akorát do ruky, to se musí Leošovi líbit. Není se čemu divit, že svou holku podporuje v tom, aby nenosila podprdu a všude se chlubila svým hrudníčkem. Ten je jeden z nejkrásnějších mezi celebritami. Jen si Monika asi dá příště pozor na to, co všechno odhaluje. Jizva venku v plánu určitě nebyla.

Mohlo by vás zajímat

Další články