Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková na sebe omylem práskla něco, čeho se obává každá žena. Tohoto detailu bude litovat!

+ Dalších 64 fotografií
Monika Koblížková Marešová (37), manželka oblíbeného moderátora Leoše Mareše, se snaží být dokonalá za všech okolností. Má zálibu v módě a ráda ukazuje své kousky a kreace se smyslem pro detail na Instagramu. Teď se jí ale povedlo cvaknout detail, na který asi pyšná nebude.

Monika Marešová miluje módu a ráda utrácí hříšné peníze za kousky od světových návrhářů. Dokonce i její manžel, moderátor Leoš Mareš (42), si tento její koníček oblíbil. I když si Monika v minulosti hlídala každý detail na fotografii, teď jí něco uniklo.

Mnoho známých žen se v sobotu zúčastnilo Adidas běhu pro ženy a nechyběla ani půvabná brunetka Monika Marešová. Přidala hned několik příspěvků na sociální sítě a ve společnosti Zorky Hejdové, Michaely Štoudkové a Jitky Nováčkové se očividně dobře bavila.

Při vší té srandě ale zapomněla na důležitý detail, který následně uveřejnila! Noční můra všech žen je den, kdy jim začnou šedivět vlasy a Monika se tím dokonce omylem pochlubila. Jelikož její vlasy jsou tmavě hnědé barvy, je tento detail do očí bijící a v mnohých diskuzních fórech se tato fotografie stala jednou z nejdiskutova­nějších!

FOTOGRAFII NALEZNETE V GALERII!

Mohlo by vás zajímat

Další články