Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková na sebe omylem práskla něco, čeho se obává každá žena. Tohoto detailu bude litovat!

+ Dalších 64 fotografií
Monika Koblížková Marešová (37), manželka oblíbeného moderátora Leoše Mareše, se snaží být dokonalá za všech okolností. Má zálibu v módě a ráda ukazuje své kousky a kreace se smyslem pro detail na Instagramu. Teď se jí ale povedlo cvaknout detail, na který asi pyšná nebude.

Monika Marešová miluje módu a ráda utrácí hříšné peníze za kousky od světových návrhářů. Dokonce i její manžel, moderátor Leoš Mareš (42), si tento její koníček oblíbil. I když si Monika v minulosti hlídala každý detail na fotografii, teď jí něco uniklo.

Mnoho známých žen se v sobotu zúčastnilo Adidas běhu pro ženy a nechyběla ani půvabná brunetka Monika Marešová. Přidala hned několik příspěvků na sociální sítě a ve společnosti Zorky Hejdové, Michaely Štoudkové a Jitky Nováčkové se očividně dobře bavila.

Při vší té srandě ale zapomněla na důležitý detail, který následně uveřejnila! Noční můra všech žen je den, kdy jim začnou šedivět vlasy a Monika se tím dokonce omylem pochlubila. Jelikož její vlasy jsou tmavě hnědé barvy, je tento detail do očí bijící a v mnohých diskuzních fórech se tato fotografie stala jednou z nejdiskutova­nějších!

FOTOGRAFII NALEZNETE V GALERII!

Mohlo by vás zajímat

Další články