Moderátor Leoš Mareš (41) slavil výročí se svojí partnerkou Monikou Koblížkovou (35). Monika mu jako velké překvapení darovala lístky na beznadějně vyprodaný koncert oblíbené kapely Coldplay v Mnichově.

Lístky Monika Leošovi předala doslova stylově. Na své nahé sexy tělo oblékla pouze hedvábný černý župánek a na krk si pověsila dva lístky, které vypadaly, že jsou minimálně na pódium či do zákulisí na takzvané meet and greet, kde se fanoušci se členy kapely mohou osobně pozdravit.

Pár si tedy vyjel na koncert do nedalekého Mnichova, kde se samozřejmě vyfotil. A pak přišel ten šok! Žádné VIP lístky k pódiu, ale ta nejposlednější řada na stadionu vůbec… Člověk by řekl, že zhýčkaný moderátor se už jen tak nespokojí se špatným místem. Ale aby svou milovanou partnerku neranil, bavil se i tak.

“Příští koncert udělám v Mnichově… v Mnichově Hradišti,” napsal Leoš vtipně ke své fotce na Instagramu. Narážel tím, že by možná udělal svůj třetí jediný koncert v životě. Člověk by se tomu už ani nedivil.