Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková má 37. narozeniny: Leoš jí věnoval dojemný dar

Zdroj: instagram
+ Dalších 44 fotografií
Monika Koblížková (37), teď už Marešová, je snad nejšťasnější ženou na světě. Podařilo se jí dostat do chomoutu našeho nejslavnějšího moderátora a žije si teď život neomezených možností. K dnešním narozeninám dostala od Leoše Mareše (41) dárek, po kterém ve skrytu duše touží každá žena.

Leoš Mareš (41) své ženy vždy rád překvapoval. Jinak tomu není ani v případě jeho novomanželky Moniky Koblížkové, která od něj k sedmatřicátým narozeninám dostala dárek, kterým by neopovrhla žádná zamilovaná žena. Leoš jí ve své Ranní show, kterou vysílá na Evropě 2, pustil písničku, kterou sám napsal. Navíc to bude zítra tisíc dní od jejich seznámení.

Refrén písně, kterou Monice dnes v rádiu k narozeninám daroval Leoš, nazpívala Helena Zeťová a jmenuje se Slib. V textu se doslovně popisuje seznámení jednoho z nejsledovanějších párů současnosti. „Znali jsme se asi 35 minut, ale pocit jsem měl, jako bych tě znal odjinud,“ zní v textu. Autorem hudby je Daniel Hádl. Moderátor se nezdráhal prozradit, že mu manželka připomíná Avatara.

Související články

Další články