Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková jako instagramová podvodnice? Údajně není jediná, kdo se vylepšuje

Jak to doopravdy je?
Zdroj: profimedia/Instagram
+ Další 3 fotografie
Pokud jste zoufalá a nechápete, jak je možné, že jsou slavné osobnosti tak krásné i po ránu v posteli, buďte v klidu! Za jejich dokonalostí není příroda a ani skvělá genetika, jejich tajemstvím je aplikace, která z vás udělá krásku během pár sekund!

Tento týden je ve znamení vylepšení, instagramové iluze a známých českých celebrit, které se vylepšují přes aplikace jedna radost. Tuhle skutečnost zaznamenala a patřičně okomentovala ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Vinzens a strhlo se něco nevídaného!

„Tenhle týden jsem ve stories upozornila na existenci aplikace FaceApp a strhla se šílená smršť. Jako bych prozradila nejstřeženější tajemství českého Instagramu a showbusinessu. Podle počtu blokací a uražených reakcí mají naše tzv. áčkové celebrity opravdu hodně co na práci. Bohužel nepochopily, že vůbec nešlo o osobní útok na nikoho. Šlo mi jen o to ukázat, že prostředí Instagramu je iluze, v některých případech naprostá lež. Každý chceme někdy vypadat líp, všichni občas použijeme filtr – a kdo tvrdí, že ne, ten filtruje dodnes. Ale proč krásné ženské chtějí vypadat jinak, než jak vypadají?“

„K čemu jsou komenty ‚tady vám to sluší, vůbec si nejste podobná‘? Není to spíš urážka? Proč toužit po tisícovkách lajků za lež? A na druhou stranu – ty tisícovky lajků opravdu chtějí okolo sebe vidět jen unifikovanou krásu, čtyřicátnice bez jediné vrásky, s totožným make-upem a rysy? Na jednu stranu houfně lajkujeme a sledujeme stránky typu Za normální holky, na druhou stranu mají největší sledovanost profily, které úplně rezignovaly na zajímavý a pravdivý obsah,“ napsala veřejně Zuzana.

Aktuální FaceApp trend postihl také manželku Leoše Mareše Moniku Koblížkovou Marešovou, která vypadá jako zcela jiný a nový člověk! K čemu je dobré používat tyhle filtry a úpravy, když ve skutečnosti daná osoba není zdaleka tak dokonalá, jak se snaží být ve virtuálním světě?

Kauzu FaceApp patřičně okomentovala i Nikol Štíbrová (31), která se tomu vysmála, jak to ona umí. A údajně Monika Koblížková není jediná, kdo tuní své fotografie v této magické aplikaci. Padla nepřímá obvinění i na Simonu Krainovou (45), která se jim ale vzápětí vysmála a uveřejnila neupravenou fotografii (naleznete v galerii), kde jí to sekne jako vždy.

Související články

Další články