Přítelkyně Leoše Mareše (40) Monika Koblížková (35), ve společenských kruzích známá pod zkratkou „ta holka od Leoše“, se víc a víc snaží být za roztomilého diblíka. Evička ze Slunce, seno byla hadr!!!

Jasně, v létě na karlovarské kolonádě s culíčkem a růžovými šatičkami se mohla maskovat tím, že vše vymyslel její dvorní stylista Filip Vaněk. Tenkrát už to bylo hodně na pováženou. A tak jsme to raději nekomentovali.

Jenomže to by nebyla Monika, aby vydržela na sebe nepoutat pozornost svým novým „módním“ výstřelkem. Tentokrát jde o rovnátka! Ano, tu věc, kterou dámy ve středním věku už moc nenosí.

Monika prý o těch rovnátkách přemýšlela nekonečně dlouho a vlastně ji k tak odvážnému kroku inspirovali Leošovi synové. Jednoho dne přišli k tátovi domů s rovnátky a Monča si řekla, že je vlastně vždycky chtěla.

Leoš ji v ten moment popadl za ruku a jako zamilovaný pubescent ji dotáhl k paní zubařce, která je pak Monice dala. O tom, že jde o další byznys z Leošovy strany, raději pomlčíme. Leoš Mareš (40) je totiž mistr svého řemesla a zpropagovat umí doslova všechno.