Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková bude lámat skály! Takhle vypracované tělo se jen tak nevidí!

Zdroj: profimedia, instagram
+ Dalších 27 fotografií
Monika Koblížková vedle Leoše Mareše doslova rozkvetla... Po změně v obličeji nastává další změna. Svaly na těle jí rostou jako houby po dešti, bude to snad královna všech kulturistek?

Módní editorka a přítelkyně Leoše Mareše (41), Monika Koblížková (35), poslední dobou působí jako chodící reklama na zdravý životní styl. To je samý jarní detox, žádné večírky a tvrdá každodenní dřina ve fitku

Sklapovačky, výpady, dřepy, kliky nebo zvedání dvoukilového medicinbalu, to je prostě každodenní rutina této krásky. Jelikož Monika sama na sobě nemá v podstatě ani gram tuku, moc z ní pot na fotkách nestříká a vůbec u samého aktu nevypadá trapně, rudě a nebo ufuněně jako zbytek planety.

“Mám své cíle a jdu si za nimi... Cvičím kdekoliv a všude… Uspořádejte si své cíle a jděte si za nimi… Jste silnější, než si myslíte…,” tak tohle jsou motivační hesla, která Monika hlásá do celého světa.

Očividně to plno lidem pomohlo a do cvičení se pustili ihned, co viděli Moničiny fotky na jejím trendy profilu Takže pokud v průběhu léta uvidíte davy lidí s pekáčem buchet místo buclatého břicha, budete vědět, odkud vítr vane…

Související články

Další články