Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková a její vychrtlost v přímém přenosu! Je tohle ještě zdravé?!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 23 fotografií
Leošova holka si vyjela na výlet s kamarádkou a už je z toho válka na Instagramu! Co se to zase děje?

Nejmilovanější přítelkyně Leoše Mareše (40) si opět prohřívá své sexy tělo u moře v Dubaji. Monika Koblížková (35) vyrazila společně se svojí kamarádkou Pavlínou na relaxační dovolenou, kde po delší době opět odhalila své tělo po skoro denno denní dřině v posilovně.

Bohužel, při pohledu na její tělo, mnohé napadla hrůzostrašná myšlenka, zda Monika nezačíná trpět anorexií Nutno dodat, že Monika je zkrátka už od přírody šlachovitý typ ženy, na které typické ženské tvary, jako jsou boky, pas, či větší prsa, nenajdete. Vždyť chudák holka musela jít i na plastiku prsou, aby nebyla plochá jako kluk! Tak už ji nechte všichni na pokoji.

Ona se jako dře, pak honí v posilovně Leoše, aby taky vypadal k světu a byl fešák, a ono to některým je pořád málo. Zkrátka se na Instagramu nebohé Moniky rozjela tak trochu válka Jedni ji proklínají za to, že je tak hýčkána a vyhublá až na kost, a ti druzí ji mají rádi a obdivují ji za tu péči, se kterou se stará o nejlepšího moderátora v zemi.

Pokud někdy Moniku potkáte v baru a budete mít proti ní roupy, tak ji namísto panáka pošlete knedlo - zelo, a rázem tak budete mít v duši klid!

Související články

Další články