Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková a její tajný trik, jak na dokonalou selfie! Fotky z další LUXUSNÍ dovolené jsou opět TOP!

Pán a paní Úžasňákovi,
Zdroj: Instagram
+ Dalších 35 fotografií
Další luxusní dovolená Leoše Mareše a jeho přítelkyně opět obohacuje náš národ. Tentokrát máme pro vás totiž návod, jak na dokonalé fotky podle Moniky Koblížkové.

Nejsledovanější zamilovaný pár u nás, Leoš Mareš (41) a Monika Koblížková (35), vyrazil do zahraničí opět na velmi luxusní dovolenou. Tentokrát se jejich destinací stal Omán, kde je momentálně pěkně teplo a málo turistů. Jak je vidět, muslimů a ani radikálů se tento pár nebojí, a tak například vyrazil na výlet do blízké mešity.

Profil Moniky Koblížkové je momentálně velmi sledovaný, a jak je vidět na první pohled, tak si tahle brunetka hodně hlídá styl fotek, jež zveřejňuje. Má ráda jednoduchost a v tom je asi její největší síla. I přes to, že to není nějaká dvacítka, tak drží krok s dnešními trendy a její tělo je v podstatě dokonalé.

A v čem tkví kouzlo jejích selfíček a fotek na sociálních sítích? Nešpulí pusu, zadek a ani prsa. Této holce postačí dokonale sladěný outfit a bílá zeď jako pozadí, toť vše. Není divu, že po Petře Faltýnové (39), která měla v oblibě někdy až lacinou extravaganci, skončil Leoš právě u Moniky.

Související články

Další články