Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková a její dvě tváře: Jednou za módní ikonu, podruhé holka od vedle

+ Dalších 13 fotografií
Chameleon Monika
Monika Koblížková (37) je žena mnoha tváří. Když potřebuje být za noblesní dámu, tak z ní její vizážisté a stylisté dokážou udělat krásku první kategorie, která udává už nějaký ten rok módní trendy. Na druhou stranu, když se na ni neupírají zraky fotoaparátů, tak byste ji nepoznali. Z dokonalé krásky se stane obyčejná holka od vedle.

Manželka Leoše Mareše (42) Monika Koblížková umí se svojí vizáží divy. Možná ne tak úplně ona jako spíše lidé, kteří ji obskakují. I tak se ale dokáže měnit jako chameleon. Monika je některými lidmi označována za ledovou královnu bez úsměvu, které chybí lidskost.

Pak je tady další skupinka lidí, která se pro změnu naváží do její postavy. Podle nich je příliš hubená a dává špatný příklad dospívajícím slečnám. No a pak jsou tady ti, kteří Moniku obdivuji po všech stránkách, protože je podle nich krásná a úspěšná žena, jež se nepotřebuje vyjadřovat ke všemu, co se kolem ní děje.

Téměř pokaždé, když se Monika objeví po boku svého manžela na veřejnosti, tak sklidí největší ovace a všichni na ní můžou oči nechat. Její modely většinou vzbuzují v lidech různé reakce. Jedni tleskají za odvážnost a styl, druzí se šklebí a nechápou, proč musí na sebe pořád upozorňovat. Ale Monika to dělá přesně tak, jak se to dělat má, aby byl člověk vidět.

Jsou ale i chvíle, kdy se vykašle na nějaké módní stylisty a obleče si obyčejné rifle, vytahané tričko a vlasy sepne do culíku. V takových případech byste Moniku v žádném případě netipovali na módní ikonu, ze které si berou příklad české hvězdy.

Právě naopak. Monika vypadá jako normální holka od vedle, což se obyčejným ženám líbí, protože Monika je jasným důkazem toho, že když se na vás vyřádí tým odborníků, tak může být každá za hvězdu večera. A když pro změnu spěchá z letiště, tak nemá problém vyjít jen tak bez jakýchkoliv šminek a značkového oblečení. Tleskáme.

Mohlo by vás zajímat

Další články