Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková a její BOJ s módou! Za prachy si všechno nekoupíš…

Monika je módní expertka…
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Monika Koblížková se jednou veřejně pasovala na módní královnu Prahy. Ale opravdu jí tento titul po právu patří? Nebo jde spíš o pouhou samochválu?

Módní redaktorka a přítelkyně Leoše Mareše (40) v jednom Monika Koblížková (35) si nejraději celé dny pohrává s módními trendy, ale i úlety. Rozhodně se nedá říct, že by kovářova kobyla chodila bosa, protože si Monika na sobě dává opravdu hodně záležet, ale někdy se to holt taky nepovede. A proto jsme si pro vás připravili TOP 5 módních halucinací a TOP 5 módních tref do černého!

Monika a její TOP 5 módních halucinací!

  1. Monika si na otevíračku jedné módní restaurace v centru Prahy vzala krátké černé šaty s krajkou. Pod šaty si nevzala podprsenku, protože se „pyšní“ svými silikony. Bohužel, nevíme, kde soudruzi udělali chybu, protože její vykukující jizvy z šatů vypadají nechutně.
  2. Nastal podzim a Monika nám na Instagramu zapózovala jako Kylie Jenner, které se celý internet už jen směje, protože věčně hledí do země. Proč? Protože se celý internet ptá, najde Kylie Jenner v roce 2017 to, co jí spadlo už před dvěma lety? No a my to dnes a denně vidíme u Moniky Koblížkové. Bohužel ta si na sebe u toho vzala šedou tlustou šálu a kulich. Tomuto modelu říkáme. Monča à la BEZDOMOVEC.
  3. Na další fotce vidíme Moniku ve flitrovaném overalu, který jí nesedí, vypadá jako pyžamo a zkrátka je hnusný i na ramínku. Tomu říkáme NE!
  4. Kanýry a zase ty kanýry! Na festival do Karlových Varů si Monika přibalila také jedny podivné šaty mentolové barvy. Nám připomínají pánskou košili s kanýry, které se nosily v 70. letech minulého století. Bohužel, tahle mentolová košile je přišitá k jakési sukni. Ble.
  5. A na závěr tu máme Moniku opět v Karlových Varech na diamantové party na kolonádě. Zde ji vidíme ve světle růžových šatech, ve kterých vypadá jako prošlá cukrová vata. Proč prošlá? Protože děvence není 12, ale 35. Zkrátka se některé módní kreace v určitém věku už nenosí.

Monika a její TOP 5 módních tref do černého!

  1. Na Moet party v létě Monika zvolila světle modrou róbu, ve které vypadá jako něžná víla, která vystupuje z mořské pěny. Krása!
  2. Decentní rudá róba s krátkým sestřihem nám připomíná slavná 20. léta, jak můžeme například vidět ve slavném filmu Velký Gatsby. Tomu se říká sofistikovaná elegance.
  3. Na Pražském hradě se Monika objevila v černém semišovém obleku, bez ozdob a velkých šperků. Jak se říkává – méně je někdy více.
  4. Na jeden z charitativních večírků Monika dorazila v modré róbě se svým přítelem Leošem Marešem, který měl na sobě bílý oblek. Jasně, hodnotíme tady jen Moniku, ale tomuhle se říká SLADIT SE.
  5. Český Slavík Mattoni, tam Monika dorazila jako ve zlatě oblečená rocková hvězda. Elegantní sexy zlaté šaty se střapci doplněné černými kanadami. Tomu se říká rock ‚n‘ roll!

Související články

Další články